German
English
France
Estonia
Lithuana
Poland
Russia
Ukraine
 
Nõuandeliin kl 8 – 17: +49 9371 940 0
Nõuandeliin kl 8 – 17: +49 9371 940 0   

Avastage siin oma edu saladus:

erfahrung-wissen-icon KOGEMUSED JA TEADMISED
75 aastat kogemusi loomatoitude valdkonnas ei olegi nii iseenesestmõistetav. Alates firma moodustamisest 1941. aastal tegutsevad JOSERA inimesed lihtsa põhimõtte kohaselt: Kujundame aktiivselt tulevikku. Paljud meie visioonid on saanud aja jooksul väärtuslike kogemustega reaalsuseks. Teadmised, mida me oma toodete ja nõustamiskeskuse kaudu meelsasti oma klientidele edasi anname. See teeb meid ühiselt edukaks!
empathie-offenheit-icon EMPAATIA JA AVAMEELSUS
Me oskame suhete väärtusest lugu pidada – ja seda mitte ainult ärielus. Me hoiame suhteid, nagu teie hoiate loomi. Selleks, et alati teie ootusi ja vajadusi mõista, hoiame oma suhteid suurima hoolega.
empathie_und_offenheit_150x100
innovation-fortschritt-icon UUENDUSED JA EDUSAMMUD
Meie uurimisosakondades ja meie poolt akrediteeritud firmalaborites töötavad loomaarstid, bioloogid, keemikud, agraarinsenerid ja talunikud sihikindlalt uute toodete ja tootekontseptsioonide kallal. Lisaks oma teaduslikele uuringutele kasutame seejuures aga ka rahvusvaheliste uurimuste uusimaid tulemusi. Nii on teil kliendina kindlustunne, et meie tooted pakuvad teile maksimaalselt uuendusi.
innovation_und_fortschritt_150x100
bestaendigkeit-zuverlaessigkeit-icon PÜSIVUS JA USALDUSVÄÄRSUS
Igat meie tööetappi ja meie partneritega koostööd kujundab hoolikus ja usaldusväärsus. Meie jaoks on JOSERA nimi kvaliteedi ja usalduse sünonüümiks. Sõltumatud kontrollid (nt DLG) on läbi aastakümnete kinnitanud meie tegevust parimate hinnetega.
bestaendigkeit_und_zuverlaessigkeit_150x100
ertrag-ergebnisse-icon TULUD JA TULEMUSED
Kõik lahendused, mida me oma partneritele ja klientidele pakume, põhinevad lihtsatel majanduslikel reeglitel: parimad hinnad ja vajadustele orienteeritud nõustamine. Mõlemad on edukas ja kasvule orienteeritud koostöös määrava tähtsusega.
ertrag_und_ergebnisse_150x200
entwicklung-nachhaltigkeit-icon ARENG JA PÜSIVUS
JOSERA hoiab tasakaalu majandusliku arengu ja püsivuse vahel. Selles tahame veenda ka oma partnereid ja kliente. Kasu ulatub järgnevate generatsioonideni.
entwicklung_und_nachhaltigkeit_150x100
erfolg-nutzen-icon EDU JA KASU
Püsiv areng on meie tegutsemise põhimõtteks. See on uute toodete arendamine ning püsiv koostöö meie partnerite, tarnijate ja klientidega.
hand of a farmer watering young baby plants seedling in germination sequence on fertile soil with natural green background